Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

@-SUPERMAX WEB YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

 2002 yılından bu yana yeni fikirler ve projelerle sürekli vizyonunu geliştiren, güncelleyen alanında rekabet eden değil rekabet edilen olma hedefi ile, Kuruluşundan bu yana müşteri odaklı hizmet kalitesiyle dikkat çekmeyi başarmış, hizmet çeşitliliği ile herzaman takip edilen firma olmuştur.

e-supermax.com,  sektördeki yenilikleri takip ederek ve kendisini, hizmetlerini sürekli yenilemektedir. Konularında uzman kadrosu ile müşterilerine koşulsuz destek sözü ile yola çıkan e-supermax.com başarısını mevcut ve sürekli artan müşterileri ile her geçen gün büyütmektedir. E-supermax.com E-ticaret, Domain, Hosting, Web yazılım geliştirme ve İnternet hizmetlerinde dünyanın önde gelen servis ve hizmet sağlayıcıları ile iş ortaklığı kurmuştur.

Bu anlamda, alan adı kayıtlarını yasal ve onaylı iş ortağı olan dünyaca ünlü birçok farklı ve yeni domain uzantılarını sunan kurumlar ile tamamlamaktadır.

Herhangi bir veri merkezi bağlı olmaksızın sistemlerini kendi bünyesinde uzman kadrosunun gözetimi altında 7/24 yönetmektedir. Bu sayede sunduğu hizmetlerin güvenliği en üst seviyede tutulmaktadır.

E-ticaret konusunda yep yeni bir anlayış ile yola çıkarak, Tek Tuş ve 1 saatte hazır komple uçtan uca çözüm üreten bir alt yapıyı sizler için hazırladık. 

Şirketinizi Dijitalleştirme, daha fazla müşteriye ve satışa odaklamak için biz elimizden geleni yapıyoruz, 

@

Bizi Takip Edin

X